Hostel Deco

Aktualności

Tribute To Nina Simone Piwnica Pod Baranami
Tribute To Nina Simone Piwnica Pod Baranami Livejazzmusic - w dobrze znanej wszystkim krakowiakom Piwnicy Pod Baranami posłuchać będzie można legendarnych utworów wspaniałej wokalistki jazzowej Niny Simone. Koncert odbędzie się 24 sierpnia.


Cracovia Sacra 2017
Cracovia Sacra 2017 - zwiedzaj świątynie i słuchaj muzyki. Wydarzenie, które odbędzie się 14 i 15 sierpnia jest częścią cyklu Krakowskie Noce i w czasie jego trwania będzie można zobaczyć niedostępne na co dzień części krakowskich kościołów i klasztorów, zarówno w dzień jak i w nocy. Dodatkowo w świątyniach posłuchać będzie można koncertów muzyki sakralnej. Wstęp jest bezpłatny. Kraków staje się nocą zupełnie innym miejscem, więc warto zobaczyć jego zabytki w innym świetle. Na nocleg zapraszamy do Hostelu Deco!
Festiwal Pierogów na krakowskim rynku!
Od 11 do 15 sierpnia na krakowskim rynku trwać będzie festiwal pierogów. Na słono, czy na słodko - każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas festiwalu zaplanowano również liczne koncerty, od muzyki folkowej po elektroniczną. To będzie na pewno pyszny weekend!

Street Food Polska Festival
Piękna pogoda, dobre jedzenie - czego chcieć więcej? Już w ten weekend 10-11 czerwca 2017 Kraków zaprasza na Street Food Polska Festival w Galeria Kazimierz vol. 2. Kocyki, leżaki, dobra muzyka i przede wszystkim pyszne jedzenie od mistrzów food trucków. Lista uczestników to same znakomitości i sprawdzone jedzenie. Nie możecie być w Krakowie i nie spróbować np. maczanki krakowskiej od Andrus Food Truck, wyśmienitych naleśników na słodko lub słono od Ladys Food Truck, żydowskich specjalności od Świder Food Truck i wielu, wielu innych! Rezerwujcie sobie ten weekend na wypad do Krakowa i widzimy się w Deco!
IMPACT Festival 15/17 czerwca 2017
Gratka dla fanów mocniejszych brzmień! IMPACT Festival 15/17 czerwca 2017 w krakowskiej Tauron Arenie zaprosił na scenę takich wykonawców jak Linkin Park oraz System of a Down. Oprócz tych gwiazd festiwalu posłuchać będzie można między innymi Krzysztofa Zalewskiego, Royal Republic czy Red Sun Rising. Lubicie to? Kupujcie karnety, rezerwujcie nocleg w Hostelu Deco i widzimy się w Krakowie!
Wianki 2017!
Kraków świętuje 24 czerwca 2017! Ta sobota to tradycyjne już Wianki, czyli święto miasta, święto lata i święto dla każdego, kto lubi się dobrze bawić. W planach jak zwykle konkurs na najpiękniejszy wianek, liczne atrakcje dla najmłodszych, koncerty na żywo na aż 4 scenach rozłożonych w całym Krakowie (na Rynku Głównym, Placu Szczepańskim, Rynku Podgórskim i w Nowej Hucie). Tę piękną noc uświetni, jak zwykle pokaz pirotechniczny. Nie może Cię tam zabraknąć! Zarezerwuj swój nocleg w Hostelu Deco już dziś!