Hostel Deco

Aktualności

Łempicka w Muzeum Narodowym
Też jesteś fanem Art Deco? Nie możesz przegapić wystawy dzieł wybranych Tamary Łempickiej, wybitnej i znanej na całym świecie artystki z epoki Art Deco. Na wystawie zobaczyć będzie można niemal czterdzieści obrazów pochodzących z muzeów i zbiorów prywatnych w Europie i USA. Głównym tematem prac Łempickiej był człowiek. Malowała najczęściej przedstawicieli bohemy artystycznej, arystokratów i członków elity finansowej Europy i USA. Charakterystyczny i rozpoznawalny styl artystki, kryje głęboki zmysł obserwacji świata i ludzi. Zarezerwuj swój nocleg w Hostelu Deco i udaj się do Muzeum Narodowego pieszo, a po poworcie będziesz mógł na spokojnie przemyśleć twórczość artystki i podziwiać rekonstrukcje jej kilku dzieł w naszych wnętrzach, np w pokoju Tamara poświęconym tej właśnie artystce :)
Projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Krakowa!
Projekt Queen Symfonicznie zagra ponownie z pełną orkiestrą w ICE Kraków Congress Centre 28 stycznia 2023 roku. Podczas dwuczęściowego koncertu na scenie usłyszymy ponad 50 artystów w najwybitniejszych utworach Queen. Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od dziesięciu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen - zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Gratka nie tylko dla fanów espołu QUEEN! Sprawdź dostępność biletów i zarezerwuj swój nocleg w Hostelu Deco :)
Maraton Włoskich Filmów w Arsie!
A może do kina? 10 lutego Krakowskie Centrum Kinowe Ars zaprasza na Maraton Włoskich Filmów Paolo Genovese. W programie znana już szerszej publiczności słodko-gorzka komedia "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" oraz przedpremierowo, nowe dzieło reżysera "The Place". Zarezerwuj swój nocleg w Hostelu Deco i spokojnie udaj się na ucztę dla oka do uroczego studyjnego krakowskiego kina. Zapraszamy!
Jazzowe walentynki
Jazzowe walentynki? Tomasz Stańko Band w Alchemii! 14 lutego ten wybitny, światowej sławy trębacz zagra w znanej dobrze wszystkim krakowianom, kultowej i klimatycznej Alchemii. Według tygodnika The New Yorker „jeden z najbardziej oryginalnych i nowatorskich trębaczy jazzowych świata”. Ton jego trąbki i wyjątkowe kompozycje, stanowią o jego legendzie i niepodważalnej pozycji na światowej scenie muzyki jazzowej. Wprowadź się w romantyczny nastrój i zabierz drugą połówkę na ten wyjątkowy koncert, niepowtarzalny wieczór na tym się jednak nie skończy, zarezerwuj nocleg w Hostelu Deco, w którym pięknie stylizowane pokoje pozwolą Wam cieszyć się dniem zakochanych do samego rana.
Czesław Śpiewa w Alchemii!
I ponownie Alchemia (każdy uwielbia to miejsce), tym razem zaprasza na koncert naszego polsko-duńskiego artysty Czesława. 15 marca, 10 lat po wydaniu płyty „Debiut” Czesław Śpiewa wraca w oryginalnym Trio do Alchemii. Czesław , Karen i Martin zagrają piosenki od „Debiutu” aż po ostatnią część Księgi Emigrantów. Zadzwoń do nas, zapytaj o nocleg i zaplanuj swój wyjazd do Krakowa!
Piękne lata Belle Epoque - wykład
A może wykład? Ciekawią Cię piękne lata Belle Epoque? Pauza In Garden Bar zaprasza 10 marca na wykład, który obędzie się w ramach targów vintage i retro Kogel Mogel. Belle Époque kojarzy się ze stabilizacją polityczną w Europie, wystawnym życiem arystokracji, narodzinami ruchów awangardowych i technologicznymi wynalazkami. Nie należy jednak zapominać, że był to również okres wielkiej rewolucji w tańcu. Do tych zmian dołączyła moda – świat oszalał na punkcie tanga, a najsłynniejsi projektanci dostosowywali swoje kreacje do tanecznej praktyki. Gorąco polecamy! Wstęp wolny.
Wielka Noworczna Gala Koncertowa w Kinie Kijów!
Hostel Deco to niepowtarzalny klimat dawnych lat, jeżeli chcesz spędzić wyjątkowy i nastrojowy wieczór w podobnej atmosferze, Kino Kijów Centrum zaprasza 23 lutego o 19.00 na Wielką Noworoczną Galę Koncertową. Podczas koncertu trzy znakomite solistki zaprezentują najbardziej nastrojowe oraz rozpoznawalne kompozycje z repertuaru Edith Piaf, Georga Gershwina oraz Marilyn Monroe, a narrator wprowadzi Państwa w biograficzne wątki dotyczące życiorysu każdej z gwiazd. Oprócz wyżej wspomnianego repertuaru, dodatkowo orkiestra zaprezentuje Państwu przekrój przez niezwykłe standardy jazzu big bandowego w ciekawych aranżacjach. Zadzwoń i zapytaj o możliwość rezerwacji noclegu w Hostelu Deco!
Rammstein Night w Jazz Rock Cafe!
Są tu fani mocniejszych brzmień? Dobrze wszystkim znany Jazz Rock Cafe zaprasza 22 lutego na Rammstein Night! Wstęp wolny, więc nie ma się co zastanawiać! Przedłuż sobie weekend i wpadaj do Krakowa, nocleg zarezerwuj sobie w Hostelu Deco! :)
Bluesowy koncert na żywo w Cafe Szafe!
17 lutego znana i lubiana Cafe Szafe zaprasza na koncert Blueasowy na żywo by BLUES JUNKERS. Nazwa zespołu ma wyrażać silne uzależnienie członków zespołu od starej amerykańskiej muzyki: bluesa, rhytm’n’bluesa, boogie woogie i soulu. Jeżeli lubicie takie rytmy na pewno mile spędzicie ten wieczór - nocleg znajdziecie oczywiście w Hostelu Deco - zapraszamy!
Imprezy w studenckim Studiu!
Studencki klub Studio, mieszczący się w najbardziej imprezowej lokalizacji Krakowa, na przestrzeni lutego i marca ma do zaoferowania szeroką gamę wydarzeń. Każdy znajdzie coś dla siebie, wielbiciele mocniejszych brzmień, muzyki elektronicznej, dobrze znanych artystów polskich i zagranicznych. Poniżej znajdziecie najciekawsze propozycje. Znalazłeś coś dla siebie? Łap za telefon, dzwoń do Hostelu Deco, zarezerwuj swój nocleg i baw się świetnie na interesującej Cię imprezie! Wybrane wydarzenia: • Elimination Night 4 – Red Bull 3style World Final VIII - 10 lutego 2018 - światowy finał legendarnych zawodów DJ-skich Red Bull 3Style odbywający się po raz pierwszy w Polsce! Ostatnia impreza eliminacyjna odbędzie się właśnie w studenckim klubie Klub Studio, gdzie najlepsi DJe z 24 krajów powalczą o wejście do finału. • Kopernik podobno była kobietą, a już 9 marca w Klubie Studio kobiety rządzą i zapraszają na 4 STAND-upowy Dzień Kobiet. W programie występy: Ewka Błachnio, Wiolka Walaszczyk, Ewa Stasiewicz, Paulina Potocka, Iza Kała, Gość Specjalny: Katarzyna Nosowska. Tego nie można przegapić! • 11 marca na scenie pojawią się Fisz Emade Tworzywo „Numer 1”. Wsłuchajcie się w ciekawe teksty i dajcie ponieść się tej niepowtarzalnej muzyce tworzonej przez braci Waglewskich. • A teraz trochę na wesoło: najpierw 24 marca Stand Up Night Kraków, gdzie wystąpią najlepsi polscy komicy: Mariusz Kałamaga, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech. Wesoły wieczór gwarantowany! • I kolejna porcja śmiechu, tym razem Grupa Trzymająca Mikrofon „Bang!” Kraków Klub Studio 26 marca. O ból brzucha ze śmiechy przyprawią was: Kacper Ruciński, Łukasz „Lotek” Lodkowski oraz Rafał Pacześ. Tego nie można przegapić!
snapchat : ayman1915